загрузка...

Новость из категории: ПАРТИИ

Олександр Кононович вимагає від “Волинської газети” спростувати брехливу інформацію про нього

Олександр Кононович вимагає від “Волинської газети” спростувати брехливу інформацію про нього
28.04.2015

Голова Волинського обласного осередку Антифашистського комітету України Олександр Кононович звернувся до головного редактора газети «Волинська газета» Володимира Данилюка з приводу розповсюдження недостовірної інформації.

««Волинська газета» №9 від 26 лютого 2015 року у статті ««Невловимі» Кононовичі» за вашого авторства розповсюдила недостовірну інформацію стосовно мене, голови Волинського обласного осередку Антифашистського комітету України Кононовича Олександра Адамовича», - йдеться у зверненні.

Комуніст висловлює обурення тим, що в гонитві за збільшенням свого невеликого тиражу кероване Данилюком видання вдається до відвертого підтасування фактів.

«Ви як автор статті використали моє інтерв’ю у телепередачі «На самом деле» і, складається враження, заради провокації, для більшого резонансу приписали мені такі слова – цитата з вашої газети: «Люмпен-маргінали, вони ще будуть стрибати під прапорами Новоросії. Хохли – це ті, хто охороняє власний шматок сала і зиркає, в кого із сусідів ще шматок того сала забрати», видавши ці нісенітниці за мої вислови, що є відвертою неправдою!» - наголошує Олександр Кононович, звертаючись до головного редактора.

Комуніст вимагає визнати, що наведені ганебні вислови йому не належать, а також надрукувати спростування у «Волинської газети» і вибачитись перед читачами, волинянами та Олександром Кононовичем.

Прес-служба


Передает сайт Коммунистической партии Украины www.kpu.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация