Новость из категории: ПАРТИИ

Вінниччина: За ініціативи КПУ в Козятині відбулися збори-протест

Вінниччина: За ініціативи КПУ в Козятині відбулися збори-протест
25.04.2015

25 квітня 2015 року об 11 годині в міському Будинку культури міста Козятина за ініціативи ветеранів та комуністів Козятинщини пройшли збори – протест проти безпідставного підвищення тарифів на житлово – комунальні послуги.

Відбулась жвава розмова, де всі без винятку могли висловити своє ставлення до соціально-економічної ситуації в країні. Учасники зборів виступали проти підвищення тарифів ЖКХ, що є економічно необґрунтованими і антинародними, і закликали всіх відстоювати свої права, на які посягає пануюча в країні влада.

Присутні виступили проти закриття лікарні, піддали критиці діяльність нинішньої влади, в результаті якої народ України поступово доходить до повного зубожіння.

По закінченню зборів було ухвалено резолюцію, текст якої передано органам місцевої влади та відправлено вищим керівникам держави.

Президенту України Порошенку П.О

Голові Верховної Ради України Гройсману В.Б.

Прем’єр - міністру України Яценюку А.П.

Р Е З О Л Ю Ц І Я

Ми, учасники зборів жителів міста Козятина, звертаємось до вас з наступним.

За останні два десятиріччя всі соціальні засади для народу повністю знищені. Спочатку влада робила це руйнування поступово, від виборів до виборів, залишаючи маленькі надії. Але сьогоднішня влада побила всі колишні «рекорди» - пішла на повне знищення соціальних заходів, призначених для полегшення виживання людям! Вона вирішує створені нею ж фінансові проблеми за рахунок нас – пенсіонерів, інвалідів, всіх інших соціально мало захищених верств населення. У погоні за зовнішніми запозиченнями влада готова переступити через всі мислимі та немислимі моральні норми по відношенню до власного народу. Залишилися недоторканими тільки олігархи та вище чиновництво.

Продовжується швидкий ріст цін на споживчі товари і послуги, особливо на продукти харчування і товари першої необхідності. Ціни на ліки виросли в декілька разів, руйнується система медичного обслуговування. Оплата послуг ЖКГ досягла більше тисячі гривень на місяць. Оплата проїзду виросла майже на 40 %. З 1-го червня законодавчо ліквідовані пільги на користування транспортом майже для всіх категорій населення.

Особливо важко тим, кому за 60-80 років, але і молодим не набагато легше. При нинішніх «захмарних» цінах чи може вижити громадянин? Запитання риторичне.

Так звана «Антикризова програма уряду», по своїй суті, це дії, направлені на знищення народу. Це справжній геноцид!

Ми, учасники зборів вимагаємо:

1. Відмінити закони, які прийняті з порушенням вимог Конституції України, які знижують рівень соціального захисту малозабезпечених верств населення;

2. Припинити необґрунтоване підвищення тарифів на газ, електроенергію, комунальні послуги. Відмінити введення податку на пенсії та житлову площу для пенсіонерів;

3. Відмінити закон про заборону безоплатного проїзду ветеранам, пенсіонерам, інвалідам, студентам;

4. Не відміняти безоплатне лікування і харчування ветеранам, пенсіонерам та інвалідам у лікувальних закладах. Вимагаємо терміново зупинити процес руйнації відділової лікарні станції Козятин.

Ми, учасники зборів, звертаємось до Козятинського міського голови і депутатів Козятинської міської ради з проханням: розглянути резолюцію зборів на сесії Козятинської міської ради і підтримати її.

Голосували одноголосно


Передает сайт Коммунистической партии Украины www.kpu.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация