Новость из категории: ПАРЛАМЕНТ

Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк перебував із робочим візитом у м. Вашингтон (США)

Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк перебував із робочим візитом у м. Вашингтон (США)
На запрошення Центру американо-українських відносин та Всеукраїнської громадської організації «Українська стратегія» відбувся робочий візит народних депутатів України, військових експертів та представників благодійних організацій до Сполучених Штатів Америки. Метою поїздки було проведення низки зустрічей з американськими сенаторами, конгресменами, представниками органів державної влади, політиками, експертами та громадськими діячами задля їх інформування щодо ситуації на Сході України, загрози нової агресії, ескалації військового конфлікту, та вивчення можливостей співпраці між Україною та Сполученими Штатами у вирішенні питань, пов'язаних зі сферою безпеки та оборони. Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва увійшов до складу офіційної делегації як співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки та представляв позицію української Сторони у питаннях, що стосувалися економіки та міжнародної підтримки. Під час спілкування з представниками Конгресу, Сенату, Державного Департаменту, Адміністрації малого бізнесу (SBA), Світового банку тощо, В. Галасюк наголошував на трьох невідкладних пріоритетах, необхідних для виведення країни з "економічної депресії". Серед останніх: подолання корупції та реформа державної служби, позбавлення України від енергетичного та фінансового зашморгу, запровадження нової економічної політики.
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк перебував із робочим візитом у м. Вашингтон (США)
Так, доповідаючи про хід реалізації даних напрямів, голова Комітету розповів про нещодавно прийнятий Верховною Радою України повний пакет антикорупційних законів та наголосив на тому, що наразі питання його вступу у силу потребує наявності відповідної політичної волі. Відзначаючи ж необхідність повного перезавантаження та очищення влади, В.Галасюк поінформував щодо прийняття у першому читанні законопроекту про держслужбу. Що стосується енергетичної та фінансової незалежності, народний депутат поділився наступним. "Вже робимо реальні кроки, адже декілька тижнів потому прийнято законопроекти №1313 та №1409 про масштабну енергомодернізацію. Це дасть економію до 1 млрд. куб. м. газу на рік! А наша Постанова Верховної Ради України №1884 про реструктуризацію державного боргу дала правильний імпульс - перемовини Міністра фінансів Яресько з ключовими кредиторами тривають і мова йде не тільки про відсотки, а й про основну суму боргу. Якщо ми скоротимо хоча б половину відсоткових виплат у найближчі роки, у бюджеті для розвитку економіки з’являться додаткові 40 млрд. грн. - стільки ж, скільки витрачаємо на Міноборони під час військової агресії", - повідомив член делегації.
Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк перебував із робочим візитом у м. Вашингтон (США)
“Ставка не на фрагментарні еволюційні реформи - дерегуляцію чи лібералізацію торгівлі, а на системні радикальні економічні трансформації - створення нових робочих місць та подолання безробіття, залучення прямих інвестицій в реальний сектор, експортна експансія продукції з високою доданою вартістю, формування власної податкової бази”, - так пояснив своє бачення запровадження нової економічної політики голова Комітету. Разом з В.Галасюком економічні інтереси України під час робочого візиту до США представляв голова підкомітету з питань промислової та інвестиційної політики Комітету з питань промислової політики та підприємництва Олександр Дубінін.

Сообщает официальный интернет сайт
Верховной Рады Украины iportal.rada.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация