Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

13 квітня 2018 року в м.Київ відбулася зустріч співголів Змішаної міжурядової Українсько-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин.

13 квітня 2018 року в м.Київ відбулася зустріч співголів Змішаної міжурядової Українсько-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин.

Перший заступник Міністра культури України, голова Української частини Змішаної міжурядової Українського-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, Світлана Фоменко провела зустріч з з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Румунії, головою Румунської частини Змішаної міжурядової Українсько-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин Дануц Себастьяном Некулеєску.

У засіданні також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії Олександр Баньков та представники Міністерства закордонних справ Румунії.
Під час зустрічі сторонами було порушене питання стану імплементації Протоколу VI засідання Змішаної Українсько-Румунської міжурядової комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин.

Окрім цього, сторони обговорили низку питань, пов’язаних з подальшим розвитком співробітництва в галузі освіти, науки, культури та інформації, а також реалізації спільних культурно-мистецьких проектів.

За результатами зустрічі сторонами була досягнута домовленість про проведення VIІ сесії Змішаної Українсько-Румунської міжурядової комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, у жовтні цього року.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация