Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Посол України в Бразилії провів лекцію для студентів

Посол України в Бразилії провів лекцію для студентів

В Університетському центрі м. Бразиліа (CEUB) Посол України в Бразилії, Ростислав Троненко провів для студентів міжнародних відносин лекцію на тему «Вплив на Україну переобрання Володимира Путіна».
Тема лекції була взята з інтерв'ю Посла України журналу «Veja», у якому обговорювалося переобрання Путіна на пост глави російської держави. Цитуючи статтю португальського журналіста Руя Тейшейри, Посол України заявив, що не бачить позитиву від продовження перебування Володимира Путіна на посаді президента, - “Він є лідером країни-члена Ради Безпеки. Постійні члени мають обов'язок піклуватися про світ і шукати мирне вирішення конфліктів по всьому світу. Всупереч цьому, лідер ядерної держави вдається до шантажу і погроз застосувати ядерну зброю проти інших членів світового співтовариства".
У розмові зі студентами, Посол також прокоментував ситуацію в Криму (анексований Росією в 2014 році), торкнувся української революції 2014 року та інших тем.
50 років діяльності CEUB не пройшли непоміченими для Посла Р.Троненка, який привітав заклад із п'ятдесятиріччям, і згадав свою першу лекцію в цій установі, яка відбулася 17 років тому. Він зазначив: «Та нагода була пов’язана з 15-ми роковинами трагедії на Чорнобильській АЕС (1986). Я радий вітати Посольство і CEUB з приводу існуючого партнерства, яке підтверджується запрошеннями, отриманими від координатора (міжнародних відносин - перекл.) і ректора».
Лекція «Вплив на Україну переобрання Володимира Путіна» транслювалася в прямому ефірі на офіційному відео-каналі CEUB і доступна в повному обсязі.

https://www.uniceub.br/noticias/noticias-institucionais/1o-semestre-2018/embaixador-da-ucrania-no-brasil-participa-de-palestra-com-estudantes.aspx

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация