Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Міністр Ігор Жданов зустрівся з місією експертів ООН з адаптації Цілей сталого розвитку

Міністр Ігор Жданов зустрівся з місією експертів ООН з адаптації Цілей сталого розвитку

15 березня 2018 року у Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з делегацією експертів ООН з метою обговорення питань виконання Україною Цілей сталого розвитку. Делегацію ООН на зустрічі очолювала Регіональний радник ЮНІСЕФ з соціальної політики для регіону Центральної та Східної Європи та СНД Джоан Босворт.

Ігор Жданов висловив вдячність ООН, зокрема Представництву ООН в Україні, за плідну співпрацю та допомогу Міністерству молоді та спорту України у реалізації завдань щодо розвитку ефективної молодіжної політики та поінформував, що протягом 2014-2017 років завдяки підтримці агенцій системи ООН (Фонду народонаселення ООН, ЮНІСЕФ, Програми розвитку ООН, Волонтери ООН) вдалося досягти дієвих результатів співпраці. Міністр відмітив, що результати роботи з агенціями ООН лягли в основу реформування молодіжної політики, створення законодавчого підґрунтя реалізації реформ та увійшли до державних програм з питань молоді.

Ігор Жданов поінформував про успішні проекти співпраці Мінмолодьспорту з агенціями ООН в Україні, зокрема, повідомив про проведення аналізу відповідності європейських нормам і стандартам національного законодавства у молодіжній сфері, результати якого були використані при розробці державних програм; розробку Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2016-2020 роки, пріоритети якої відповідають Цілям сталого розвитку (працевлаштування, здоров'я молоді, якісна освіта); розробку профорієнтаційного порталу "Моя кар’єра" та порталу можливостей для занять спортом "Спортіфай"; впровадження навчальної програми "Молодіжний працівник"; реалізацію Пакту заради молоді – 2020 – ініціативи з утворення місць для стажування та працевлаштування молоді та консолідації зусиль держави, громадського та бізнес секторів; реалізацію проекту ЮНІСЕФ "U-Report", який допомагає почути думку молоді щодо актуальних питань.

Міністр наголосив на готовності української сторони продовжити роботу з реалізації Цілей Сталого Розвитку в Україні та поінформував, що Мінмолодьспорту готове і надалі долучатися до проведення інформаційних та просвітницьких заходів, он-лайн кампаній та семінарів щодо поширення серед молоді інформації щодо Цілей сталого розвитку.

Під час зустрічі сторони обговорили питання спільних заходів щодо досягнення Цілей сталого розвитку, необхідної допомоги з боку системи ООН для забезпечення сталого розвитку України, у тому числі щодо впровадження необхідних для молоді проектів та ініціатив.

У зустрічі також взяли участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, заступник Міністра Олександр Ярема, а також представники департаменту молодіжної політики і відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту.


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация