Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

20 березня, у межах І-го Глобального тижня здоров'я підлітків, відбудеться безкоштовний вебінар “Здорова дієта та фізичні вправи”

20 березня, у межах І-го Глобального тижня здоров'я підлітків, відбудеться безкоштовний вебінар “Здорова дієта та фізичні вправи”

Міністерство молоді та спорту підтримує проведення І-ого Глобального тижня здоров’я підлітків (www.teenhealthweek.net), що відзначається з 18 по 24 березня 2018 року.

Темою третього дня - 20 березня - є “Здорове харчування та фізичні вправи”.

Регулярні фізичні навантаження, прогулянки, катання на велосипеді та танці мають значні переваги для фізичного і психічного здоров'я людини. Це знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, діабету й деяких видів раку, допомагає контролювати вагу і сприяє психічному благополуччю людини. Низький рівень фізичної активності може погіршити концентрацію та продуктивність дитини у школі, а також сприяти соціальному відчуженню та самотності.

Збалансоване харчування та встановлення здорових харчових звичок у підлітковому віці сприяє оптимальному зростанню й інтелектуальному розвитку, допомагає підтримувати здорову вагу та покращує стан шкіри. Незбалансована дієта, яка залежить від багатих на енергію, але бідних на поживні речовини продуктів харчування, є важливим фактором у сучасній епідемії зайвої ваги та неінфекційних захворювань.

Активне життя і вибір правильного харчування особливо важливі для здорового розвитку молоді, оскільки здорові звички, які встановлюються у підлітковому віці, можуть відслідковуватися й у дорослому віці. Підвищення рівня фізичної активності, зменшення часу на пасивні дії та покращення харчових звичок серед підлітків допоможуть запобігти серйозним наслідкам для їх здоров’я.

Для того, щоб дізнатися більше, пропонуємо взяти участь у безкоштовному вебінарі “Здорова дієта та фізичні вправи”, який відбудеться 20 березня о 12.00.

Під час вебінару будуть розглянуті питання, які допоможуть створити інформаційний простір, в якому фахівці зможуть розповісти про актуальні питання здорового харчування та рухової активності підлітків.

Для того щоб взяти участь необхідно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/15SVcJo1JeLgEunxSBLCHb7arB-MEYwEs6k5pR-2hZRc/edit


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация