Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Ігор Жданов: За роки незалежності Україна виборола три золоті медалі на зимових Олімпійських іграх

Ігор Жданов: За роки незалежності Україна виборола три золоті медалі на зимових Олімпійських іграх

За часи незалежності Україна брала участь у семи зимових олімпіадах. І, з урахуванням нещодавнього золота, наша країна виборола вісім медалей різного ґатунку. З них - три золотих.

Такі факти навів Міністр молоді та спорту Ігор Жданов в інтерв'ю “Цензор.НЕТ”, яке вийшло 15 березня.

Ігор Жданов нагадав, що першу золоту нагороду в медальну скарбничку України здобула Оксана Баюл у норвезькому Ліллегаммері на Олімпіаді 1994 року. Друге “золото” завоювали лише через 20 років, у 2014 році на Олімпіаді у Сочі. Цей найвищий результат досягли українки у жіночій біатлонній естафеті. І ось — на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані — фрістайліст Олександр Абраменко піднявся на найвищий п'єдестал.

Міністр звернув увагу, що загалом на зимових Олімпіадах українські спортсмени завоювали дві срібні та три бронзові медалі. При цьому, на двох Олімпіадах Україна не виборола жодної медалі. Мова про Ігри у Ванкувері та Солт-Лейк-Сіті. До речі, саме до США поїхала рекордна кількість спортсменів - 68, найбільша делегація. І — жодної медалі.

“За весь час участі Незалежної України у зимових Олімпійських іграх наші спортсмени здобули вісім медалей різного ґатунку. І однією із трьох золотих нагород є медаль Олександра Абраменка 2018”, - підсумував Ігор Жданов.

Із повним текстом інтерв'ю можна ознайомитися ТУТ


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация