Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

12 березня відбулись урочистості з нагоди відзначення Львова як переможця Національного конкурсу "Молодіжна столиця України"

12 березня відбулись урочистості з нагоди відзначення Львова як переможця Національного конкурсу "Молодіжна столиця України"

12 березня відбулись урочистості з нагоди відзначення Львова як переможця Національного конкурсу "Молодіжна столиця України".

Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема вручив міському голові Львова Андрію Садовому нагороду за перемогу у конкурсі, та передав вітання від Міністра Ігоря Жданова.

«Цей конкурс – не тільки про молодь, як про майбутнє, а й про молодь, як сьогодення. Ідея полягала у створенні платформи, на якій місто разом із молодими людьми працюватиме разом і плануватиме майбутнє цього міста, над можливостями і перспективами самореалізації молоді. Він спрямований на зміни соціального, економічного та спортивного характеру міста", - наголосив Олександр Ярема у своєму привітанні.

"До участі зголосилися 56 міст України. В переважній більшості цих міст за стіл разом сіли влада та представники молодіжного середовища, аби визначити, як розвиватимуться міста з точки зору можливостей для молоді», - зазначив заступник Міністра.

Андрій Садовий подякував за вибір, подякував Міністерству за те, що конкурс відбувся чесно і прозорою, а також всім молодим людям зі Львова, які долучилися до конкурсу – Студентську раду Львова, представників ПЛАСТу, Скаутської організації та інших активістів.

Основними перевагами для Львова, як міста-переможця у конкурсі, стануть проведення у 2018 році Всеукраїнського молодіжного форуму, промоція міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювання участі молоді в житті міста.

Ростислав Томенчук, директор Українського інституту міжнародної політики, співорганізатора конкурсу, також привітав місто-переможця та закликав до активної роботи.

Нагадаємо, що ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Проведення конкурсу підтримали Асоціація міст України та Асоціація ОТГ.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Починаючи з 2018-го, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді.


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация