Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Українська легкоатлетична збірна — друга на міжнародній матчевій зустрічі U18 в Стамбулі

Українська легкоатлетична збірна — друга на міжнародній матчевій зустрічі U18 в Стамбулі

Цими вихідними Туреччина приймала міжнародну юнацьку матчеву зустріч з легкої атлетики у приміщенні.

Збірна України набрала 70 очок та посіла друге місце, поступившись французам 10 очок. Трійку лідерів замкнули господарі змагань.

У Стамбулі українці здобули дві перемоги на бігових доріжках - Єва Подгородецька у забігу на 60 метрів та Анастасія Кудінова — на 800 метрів.

Срібними призерами турніру стали: Ерік Костриця (60 метрів), Ірина Панаріна (60 метрів з бар’єрами), Олександр Гонський (1500 метрів), Наталія Дишлюк (400 метрів), Юрій Замрига та Юлія Петрик успортивній ходьбіна3000 метрів.

Андрій Єрещенко та Марія Горелова стали другими у стрибки у довжину, Нікіта Строгалєв та Марія Ященко — у стрибках з жердиною, Валерія Рижова - у стрибках у висоту, Катерина Лебідь - у штовханні ядра.

Другими на фініші була й змішана естафетна команда 4х200 метрів у складі Єви Подгородецької, Наталії Дишлюк, Еріка Костриці і Ярослава Голуба.

Українські п'ятиборці Богдан Колесник та Марія Слобода показали другий результат турніру.

Треті місця посіли: Ярослав Голуб (400 метрів,), Максим Андрухів (60 метрів з бар’єрами), Катерина Онісімова (1500 метрів), Олександра Заровна (3000 метрів). Бронзу також здобули Олег Дорощук (стрибки у висоту), Руслан Захарченко (штовхання ядра) та Маргарита Кравченко (потрійний стрибок).

Інформація та фото: Федерація легкої атлетики України


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация