Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

8 березня з нагоди Шевченківських днів в Лівані за сприяння Посольства України відбувся концерт українського ансамблю "Чураївна" (Полтава).

8 березня з нагоди Шевченківських днів в Лівані за сприяння Посольства України відбувся концерт українського ансамблю "Чураївна" (Полтава).

8 березня з нагоди Шевченківських днів та в рамках проекту "Українські вечори в Лівані" за ініціативи Посольства України в Лівані та за підтримки Університету Святого Духа у Касліку і громади українців Лівану відбувся концерт українського ансамблю "Чураївна" (Полтава).
У програмі заходу пролунали відомі українські пісні на слова українського поета Тараса Шевченка «Думи мої, думи», «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати» та ін.
Концерт супроводжувався читанням віршів Великого Кобзаря юними українцями Лівану, а також виступами дитячого танцювального колективу «Весна» та музичного колективу «Онуки».
Гості заходу насолодилися українським танго «батька» української естрадної музики, українсько-канадського композитора Богдана Весоловського у виконанні ансамблю „Чураївна”, українських співаків Лідії Кретової, Наталії Хоменко, Аліни Таран та Ореста Цимбали, а також професійної танцювальної пари з Лівану - засновника і художнього директора Міжнародного Бейрутського фестивалю танго Мазена Ківана й Сахар абу Халіль. Сюрпризом вечора був виступ відомого ліванського піаніста-віртуоза Мішеля Фаделя.
Музичний захід став символом творчого єднання української та ліванської культур.
Посольство України вдячне співорганізаторам та спонсорам за допомогу в організації вечора – Університету Святого Духа в Касліку, громаді українців Лівану, готелю Монтеверде, авіакомпанії Браво.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация