Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Посол України в Мексиці взяв участь в інаугурації Третьої глобальної міністерської конференції ОЕСР

Посол України в Мексиці взяв участь в інаугурації Третьої глобальної міністерської конференції ОЕСР

22 – 23 лютого ц.р. у м. Мехіко проходить Третя глобальна міністерська конференція з питань малих та середніх підприємств (МСП) Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) під головуванням Генерального секретаря ОЕСР А. Гуррія Тревінньо і Міністра економіки Мексики Ільдефонсо Гуахардо за участі делегацій з 70-ти країн світу, міжнародних організацій, мексиканських урядових і ділових кіл та дипломатичного складу, акредитованого в Мексиці. Робота конференції зосереджена на таких трьох центральних темах: розширення масштабів діяльності малих і середніх підприємств; більш широкий доступ МСП до різноманітних фінансових інструментів та сприяння більшому залученню МСП до глобальної інтегрованої економіки.

У рамках заходу Посол України Руслан Спірін поінформував присутніх про співпрацю нашої держави з ОЕСР, про розвиток малого та середнього підприємництва в Україні та про реалізацію економічних реформ, спрямованих на дерегуляцію підприємницької діяльності та поліпшення бізнес-клімату в Україні.

Під час бесіди Посла України з Міністром економіки Мексики сторони дійшли згоди необхідності активізації торговельно-економічного співробітництва між двома країнами, зокрема шляхом проведення бізнес-заходів за участі українських та мексиканських підприємців.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация