Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром сільського господарства Чеської Республіки Їржі Мілеком

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром сільського господарства Чеської Республіки Їржі Мілеком

22 лютого відбулась зустріч Посла Євгена Перебийноса з Міністром сільського господарства Чеської Республіки Їржі Мілеком, у ході якої були обговорені перспективні напрямки українсько-чеського співробітництва в агропромисловій сфері.

Зокрема, йшлося про продовження активної взаємодії Міністерства агропромислової політики і продовольства України та Міністерства сільського господарства ЧР, роботи в рамках українсько-чеської Міжурядової комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.

Сторони відзначили існування значного потенціалу для збільшення обсягів торгівлі сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами між Україною та Чехією, яка за підсумками 2017 року зросла на 9,2 млн. доларів США та становила 53,4 млн. доларів США. Цьому має сприяти активізація взаємодії українських та чеських ділових кіл, проведення двосторонніх бізнес-форумів, організація спеціалізованих бізнес-місій, розширення участі компаній двох країн у виставкових заходах, українсько-чеської виробничої кооперації та інвестиційної співпраці в сфері АПК.

Є.Перебийніс ознайомив Міністра з ходом реформ в Україні, в тому числі заходами, спрямованими на поліпшення бізнес-клімату та умов інвестування, реалізацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема, в частині створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

У свою чергу, Ї.Мілек підвердив готовність Чехії ділитися досвідом, у т.ч. шляхом надання необхідної консультативно-дорадчої та технічної допомоги, щодо модернізації АПК, у сфері лісного господарства, гармонізації національного законодавства з правовими нормами ЄС, а також проведення необхідних реформ у галузі сільського господарства.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация