Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Візит в Україну делегації парламентської комісії лівансько-української дружби Національних Зборів Ліванської Республіки

Візит в Україну делегації парламентської комісії лівансько-української дружби Національних Зборів Ліванської Республіки

З 6 по 9 лютого 2018 року в Україні перебувала делегація парламентської комісії лівансько-української дружби Національних Зборів Ліванської Республіки на чолі з головою комісії паном Мішелем Муссою.

Ліванські парламентарії мали зустрічі з Головою Верховної Ради України А.Парубієм, Прем’єр-міністром України В.Гройсманом, Міністром закордонних справ України П.Клімкіним, Головою Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Г.Гопко, депутатською групою Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Ліван на чолі з С.Соболєвим, Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України М.Мартинюком. Під час візиту гості вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні та Героїв Небесної Сотні, взяли участь у заходах з відзначення Дня Святого Маруна.

Під час зустрічей делегацію було ознайомлено з ситуацією в Україні, зокрема в контексті зусиль з протистояння нашої держави російській агресії на сході країни та тимчасовій окупації Криму. Сторони обговорили стан та перспективи двостороннього співробітництва, зокрема в економічній та культурно-гуманітарній сферах, наголосили на важливості активізації політичного діалогу між двома країнами, зокрема на рівні парламентів.

Візит ліванських законодавців став суттєвим внеском у зміцнення двосторонніх відносин.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация