Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Посол України в Аргентині відвідав з робочим візитом провінцію Чако

Посол України в Аргентині відвідав з робочим візитом провінцію Чако

11 лютого ц.р., в рамках перебування з робочим візитом у трьох північно-східних провінціях Аргентини, Посол України в Аргентині Юрій Дюдін відвідав міста Сан-Бернардо, Роке-Саенс-Пенья та Лас-Бреньяс, де проживають найбільші громади нащадків українських емігрантів, що у 20-30-х роках ХХ сторіччя приїхали у пошуках кращої долі до аргентинської провінції Чако.

Так, у ході поїздки до м. Сан-Бернардо Посол Ю.Дюдін зустрівся з очільником місцевого муніципалітету М.Сотело та відвідав філіал Українського культурного товариства «Просвіта», а у мм. Роке-Саенс-Пенья та Лас-Бреньяс зустрівся з представниками місцевої влади та осередків української громади регіону. Особливу увагу під час зустрічей було приділено інформуванню етнічних українців щодо сучасної ситуації в та навколо України.

Крім того, були обговорені питання участі української громади в економічному, соціально-політичному та культурному житті провінції, збереження національних і культурних традицій українського народу, а також поінформовано про перспективи відкриття Почесного консульства України в м.Ресистенсія (з консульським округом, що охоплюватиме провінцію Чако), що, на думку українського дипломата, сприятиме подальшому згуртуванню української громади, а також вирішенню її проблем.

За оціночними підрахунками, в аргентинській провінції Чако проживає від 30 до 45 тис. етнічних українців.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация