Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Україна-Західна Африка: активізація співробітництва

Україна-Західна Африка: активізація співробітництва

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сенегалі та Ліберії (за сумісництвом) Олександр Овчаров у ході поїздки до Монровії 22 січня взяв участь у церемонії інавгурації нового президента Республіки Ліберія Джорджа Веа (George Manneh WEAH).

23 січня представник України був прийнятий віце-президентом Республіки Ліберії пані Дж. Говард Тейлор (Jewel Howard TAYLOR) - у перший робочий день її перебування на новій посаді.

У ході обговорення питань стану та перспектив двостороннього співробітництва Посол України висловив окрему вдячність дружній Ліберії від імені українського керівництва за послідовну підтримку мирних ініціатив Києва в рамках роботи міжнародних організацій.

У свою чергу, пані Тейлор висловила вдячність українській стороні за теплі привітання новообраним президенту та віце-президенту Ліберії, відзначила вагомий внесок українських миротворців у справі налагодження миру та стабілізації ситуації в Ліберії, а також наголосила на зацікавленості її країни розвивати взаємовигідне співробітництво з Україною в економічній, військово-технічній та гуманітарній сферах.

Програма перебування Посла України в Західній Африці також передбачає зустрічі (24.01) з особовим складом 56 ОВЗ, який достойно завершує миротворчу місію у складі Місії ООН в Ліберії (UNMIL) і повертається на Батьківщину 09 лютого 2018 р., а також керівництвом МЗС Кот-д’Івуару (25.01) для обговорення конкретних кроків активізації двостороннього співробітництва між Києвом та Абіджаном.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация