Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Триває засідання Українсько-Польської Ради обміну молоддю

Триває засідання Українсько-Польської Ради обміну молоддю

22 січня у Польщі (м. Варшава) проходить V засідання Українсько-Польської Ради обміну молоддю.

Від української сторони у засіданні беруть участь заступник Міністра молоді та спорту, голова Української частини Українсько-Польської Ради обміну молоддю Олександр Ярема та член Українсько-Польської Ради обміну молоддю, голова Фонду Родини Богдана Гаврилишина – Олена Бекреньова.

У ході засідання національними керуючими установами України та Республіки Польща буде обговорено та затверджено звіт про результати роботи Українсько-Польської Ради обміну молоддю у 2017 році.

Також, в рамках засідання буде обговорено та визначено деталі та фінансові умови діяльності Українсько-Польської Ради обміну молоддю у 2018 році, зокрема: бюджети обидвох країн, дати оголошення конкурсу, визначення пріоритетів, умови фінансування проектів, якісні критерії, форму заявки та форму оцінки проекту.

Нагадаємо, що у 2017 році переможцями конкурсу Українсько-Польських обмінів молоддю стали 8 проектів з таких регіонів України, а саме: Волинської, Запорізької, Рівненської, Львівської, Дніпропетровської, Хмельницької області та м. Києва (2 проекти), які було підтримано Українсько-Польською Радою обміну молоддю на загальну суму – 1 млн грн., зокрема:

Серед вищезазначених переможців були:

5 громадських організацій,

2 навчальні заклади,

1 комунальна установа.

Із них:

4 проекти реалізовано на території Україні,

1 проект – на території Польщі,

3 проекти – на території Україні та Польщі (2-х етапні).

В цілому, безпосередніми учасниками 8-ми проектів обміну молоддю у 2017 році стали 226 осіб, всього охоплено 22588 осіб (через ЗМІ, мережу інтернет, а також через інші джерела розповсюдження результатів реалізації проекту).

Триває засідання Українсько-Польської Ради обміну молоддю

Триває засідання Українсько-Польської Ради обміну молоддю


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация