Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Перші підсумки проведення національного конкурсу “Молодіжна столиця України”

Перші підсумки проведення національного конкурсу “Молодіжна столиця України”

10 січня завершився прийом завок від міст на участь у конкурсі. Грудень став найктивнішим періодом для першого національного конкурсу “Молодіжна столиця України”.

Протягом цього місяця була сформована мережа регіональних координаторів та проведені презентації конкурсу у всіх областях України:

- 55 заявок від міст (із них 17 – від обласних центрів України) надійшло на участь у конкурсі;

- 42 координатори у 24 областях України здійснювали інформування представників органів місцевого самоврядування та громадськості щодо проведення конкурсу;

- 48 презентацій конкурсу проведено в регіонах України.

Наразі триває опрацювання заявок та готується засідання Наглядової ради конкурсу, яка визначатиме місто – молодіжну столицю України 2018 року. До складу Наглядової ради увійшли представники міністерств, асоціацій органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, міжнародних проектів і організацій та парасолькових громадських об'єднань, що опікуються питаннями молодіжної політики.

Результати конкурсу планується оголосити у лютому.

Нагадаємо, що ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Його основною метою є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Деталі про конкурс:

https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine/

http://youthcapital.org.ua


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация