Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком

Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком

18 січня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком, привітавши його з нещодавнім обранням на посаду та висловивши сподівання на подальший активний розвиток українсько-чеського міжпарламентського співробітництва.

Піч час зустрічі Посол поінформував Р.Вондрачека про ситуацію в тимчасово окупованому Росією Криму і на Донбасі, триваючу агресію РФ проти України, а також про грубе порушення Кремлем міжнародного права та прав людини на окупованих територіях. Є.Перебийніс наголосив на важливості продовження міжнародної підтримки України та політики санкцій проти Росії та подякував чеському парламенту за чітку позицію щодо засудження агресивних дій Росії в Україні та невизнання спроби анексії Криму.

Є.Перебийніс ознайомив Голову Палати депутатів з ходом реформ в Україні, в т.ч. із заходами, спрямованими на поліпшення бізнес-клімату та умов інвестування, імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Також були обговорені питання активізації двостороннього політичного діалогу між Україною і Чехією, зокрема на міжпарламентському рівні.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация