Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

У Мінагрополітики реформа держслужби набирає обертів, - Владислав Андронов

У Мінагрополітики реформа держслужби набирає обертів, - Владислав Андронов

Процес реформування державного управління набирає обертів. У 2018 році планується створення ще декількох директоратів, які стануть ключовими підрозділами для формування політики у всіх сферах відповідальності Мінагрополітики. Про це зазначив Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов в інтерв'ю одному із інтернет-видань.


«Ми зіткнулися з великою кількістю охочих брати участь в конкурсах на нові посади: за заявленими двадцяти двома вакансіями до участі було допущено понад тисячу кандидатів. В умовах жорсткої і безкомпромісної конкуренції поки вдалося визначити 5 переможців, ще на 13 посад конкурси не завершені. Головне, що є чітке розуміння – реформа запущена, і зворотного шляху просто немає», - підкреслив Владислав Андронов.

За його словами, підтвердженням прозорості у кадровому відборі може слугувати і те, що в результаті проведених конкурсів на 10 посад переможці визначені лише у половині випадків.

Також Владислав Андронов нагадав, що в 2017 році в Мінагрополітики створено два нові директорати – безпечності та якості харчової продукції і стратегічного планування та євроінтеграції, у які триває конкурсний відбір.

Так, на посаду генерального директора Директорату безпечності та якості харчової продукції претендували 23 кандидати, переможцем став Микола Мороз. Повна інформація про оголошення, хід та результати конкурсів розміщена на сайті Повідомляє офіційна сторінка в Інтернеті Міністерства аграрної політики та продовольства України www. minagro.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация