Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

У Запоріжжі вітали видатних спортсменів і тренерів

У Запоріжжі вітали видатних спортсменів і тренерів

У Запоріжжі відбувся новорічний спортивний захід «Естафета олімпійських поколінь», організований Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласним відділенням НОК України.

Учасниками свята стали представники спортивної громади області – тренери, призери та майбутні учасники олімпійських ігор.

З прийдешніми новорічними святами запорізьку спортивну спільноту привітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін:

"Сьогодні в цьому залі присутні всі ті, чиї імена прославляли та прославляють наш край на увесь світ. Обласна влада завжди всіляко підтримувала наших тренерів та спортсменів на шляху здобуття спортивної слави Запорізького краю. І сьогодні хочу побажати всім вам сили, натхнення, мужності та спортивного азарту. Тренерам - виховати ще більше талановитих спортсменів, спортсменам, у свою чергу, - досягти ще вищих спортивних вершин. Підкорюючи світові п’єдестали, бажаю мати поряд лише вірних друзів та гідних суперників".

У рамках заходу ветеранів олімпійського спорту було відзначено нагородами облдержадміністрації та обласної ради. Зокрема, на честь 80-річного ювілею орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» I ступеня нагороджено заслуженого тренера України з гандболу, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Леоніда Ратнера, який у 2003 році привів українську жіночу збірну з гандболу до квартету найсильніших команд чемпіонату світу, а на літніх Олімпійських іграх 2004 року в Афінах — до бронзових нагород.

За словами начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової, цей захід уже став традиційним і щороку напередодні новорічних свят збирає разом олімпійську еліту області.

На гостей та учасників заходу чекала святкова розважальна програма за участю талановитої молоді Запорізького краю.

Ще раніше результатами виступів запорізьких спортсменів на міжнародних стартах були визначені кращі спортсмени, тренери та команди серед ігрових видів спорту.

Так, першим у рейтингу кращих спортсменів визнано заслуженого майстра спорту України зі стрибків у воду, чемпіона Європи Максима Долгова. Срібна призерка чемпіонату світу та Європи з важкої атлетики серед юніорів Ганна Панова посіла почесне друге місце, а замикають трійку лідерів одразу два спортсмени – срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики Олексій Касьянов та чемпіонка світу та Європи з веслування на байдарках та каное Людмила Бабак.

Відповідний рейтинг також виведено і серед запорізького тренерського складу. Так, перше місце посідає заслужений тренер України зі стрибків у воду Ірина Журавльова, другими серед кращих визнані тренери вищої категорії з важкої атлетики Олександр Слободянюк та Анатолій Орлов. Третє місце по праву посів заслужений тренер України з боротьби греко-римської, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Євген Чертков.

Уже минулий 2017 рік був дуже плідним для ігрових видів спорту, впродовж якого в Запорізькій області відродилися велика кількість ігрових команд. Якщо говорити про рейтинг, його очолює запорізький лідер, чемпіон України, гравець «Ліги Чемпіон» гандбольна команда «Мотор Січ». Срібло рейтингу отримав призер чемпіонату України жіноча команда з волейболу пляжного «Спартак-ШВСМ». До трійки найкращих увійшли гравці гандбольного клубу «ЗТР», які вибороли у 2017 році почесне друге місце у чемпіонаті країни.


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация