Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

У Мінмолодьспорту відбулась зустріч із представниками молодіжних неформальних рухів та вуличних культур

У Мінмолодьспорту відбулась зустріч із представниками молодіжних неформальних рухів та вуличних культур

14 грудня заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич провів зустріч із представниками неформальних молодіжних рухів та вуличних культур України: брейкдансу, паркуру, BMX, графіті, бітбоксу, стрітболу, ролерблейдингу, хіп хопу, стріт воркауту, вуличної музики, скейтбордингу та інших напрямків. Під час зустрічі йшлося про підвищення ролі молодіжних неформальних рухів та вуличних культур в Україні. Зокрема, через обмін досвідом, обговорення практичних та теоретичних питань, запровадження інноваційних підходів та напрацювання актуальних ініціатив.

Микола Даневич проінформував про роботу, яку проводить Міністерство щодо популяризації здорового способу життя серед молоді та розвитку масового спорту.

Представники вуличних культур та неформальних молодіжних рухів розповіли про свою діяльність та та поділилися напрацюваннями ІІ Всеукраїнського форуму вуличних культур. Форум проходив у м. Харкові у листопаді цього року.

Учасники зустрічі наголосили на актуальності розвитку вуличних культур, розглянули подальший розвиток молодіжної політики і ролі неформальних молодіжних рухів та вуличних культур у ньому.

Міністерства молоді та спорту також представляли заступник директора департаменту молодіжної політики – начальник відділу підтримки дитячих та молодіжних громадських об'єднань Анатолій Білий, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний та директор департаменту олімпійського спорту Роман Вірастюк.


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация