Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Перший Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч з Державним секретарем з питань торгівлі Аргентини Мігелем Брауном

Перший Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч з Державним секретарем з питань торгівлі Аргентини Мігелем Брауном

13 грудня ц.р. Перший Віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, який очолює українську делегацію на 11-й Конференції міністрів Світової організації торгівлі (м. Буенос-Айрес, Аргентина), провів зустріч з Державним секретарем з питань торгівлі Аргентини Мігелем Брауном.

У ході бесіди були обговорені питання розвитку політичного діалогу, а також двосторонніх українсько-аргентинських відносин в торговельно-економічній сфері. При цьому українська сторона наголосила на важливості диверсифікації номенклатури та нарощування обсягів двосторонньої торгівлі, а також започаткуванні спільних інвестиційних проектів у перспективних галузях. «Відновлення всебічної співпраці Україна-Аргентина – наша ключова спільна задача. Торгівля, машинобудування, енергетика, інфраструктура – ці та інші напрямки ми можемо розвивати для обопільної вигоди. Тому треба створити групу експертів, які опрацюють пріоритети для взаємодії та визначать першочергові задачі», - зазначив Степан Кубів.

Особливий інтерес український міністр виявив до можливостей вивчення аргентинського досвіду у сільському господарстві, передусім щодо розведення великої рогатої худоби: “Україна визначила одним з найважливіших пріоритетів розвиток тваринництва, відтак досвід Аргентини є цінним та корисним. Пропоную об'єднати зусилля у цьому напрямку”.

Крім того, сторони підкреслили необхідність якомога скорішого відновлення діяльності Міжурядової українсько-аргентинської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

У зустрічі також взяли участь Посол України в Аргентині Юрій Дюдін, Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська, Заступник Міністра аграрної промисловості та продовольства України Ольга Трофімцева та інші члени делегації.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация