Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Урядова делегація на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим зустрілася з представниками ділових кіл Аргентини

Урядова делегація на чолі з Першим Віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим зустрілася з представниками ділових кіл Аргентини

12 грудня ц.р. відбулася зустріч урядової делегації України, очолюваної Першим Віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим, яка перебуває в Аргентині з метою участі в 11-й Конференції міністрів Світової організації торгівлі, з представниками ділових кіл Аргентини.

На зустрічі, яку було організовано Аргентинсько-українською торгово-промисловою палатою (CAUCI), були присутні керівники низки аргентинських підприємств, зокрема енергетичної, транспортної галузі, агропромислового сектору та інших сфер, які вже працюють або планують увійти на український ринок, а також зацікавлених у здійсненні інвестицій або експортно-імпортних операцій з нашою країною.

Виступаючи перед присутніми, С.Кубів ознайомив їх з сучасною соціально-економічною ситуацією в нашій державі, зусиллями українського уряду, спрямованими на докорінне реформування усіх сфер суспільно-політичного життя. Він зауважив, що Україна та Аргентина мають багато спільного і як дві потужні аграрні держави можуть об'єднувати зусилля для отримання суттєвих переваг на світових ринках агровиробництва: «Логістичний хаб в Аргентині дозволить разом торгувати на Американському континенті, а хаб в Україні - це ключ до країн Європи та Азії. Спільні проекти у сфері машинобудування, ІТ, енергетиці, інфраструктури та цифровізації дозволять сформувати світові ланцюги доданої вартості і отримати значні конкурентні переваги для виробників обох наших країн».

Зі свого боку, Президент CAUCI Ф.Сфейр та інші члени Палати поділилися з членами української делегації власним баченням подальшого розвитку та поглиблення торговельно-економічних зв’язків між двома країнами, з урахуванням сучасної соціально-економічної кон’юнктури в Аргентині. Було домовлено докласти спільних зусиль з метою підготовки та змістовного наповнення візиту української бізнес-делегації до Аргентини, попередньо запланованого на наступний рік.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация