Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Відбудеться засідання Робочої групи з формування пропозицій щодо розвитку молодіжної сфери, національно-патріотичного виховання на території Донецької та Луганської областей

26 грудня 2017 року о 15.00 у Міністерстві молоді та спорту (каб. 313) відбудеться засідання Робочої групи з формування пропозицій щодо розвитку молодіжної сфери, національно-патріотичного виховання на території Донецької та Луганської областей.

Метою діяльності зазначеної Робочої групи є об’єднання зусиль влади і громадськості щодо формування платформи для міжрегіональної співпраці та підтримки молодіжних ініціатив у Донецькій і Луганській областях.

Під час зустрічі буде обговорено спільний план заходів органів влади та інститутів громадянського суспільства, які проводитимуться у 2018 році на території Донецької та Луганської областей, а також заходів у інших областях України, до яких може долучатися молодь із зазначених регіонів.

Окрім цього, буде презентовано звіт Київського міжнародного інституту соціології за результатами дослідження: "Вплив конфлікту на життя молоді на сході". Також представники донорських проектів і організацій поінформують про напрями діяльності, наявні проекти й можливості проекти.

Контактна інформація: відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Мінмолодьспорту (тел.: (044) 284 30 26).


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация