Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Фестиваль української культури у м. Тіхуана (штат Нижня Каліфорнія)

Фестиваль української культури у м. Тіхуана (штат Нижня Каліфорнія)

9 грудня ц.р. у м. Тіхуана пройшов традиційний фестиваль української культури. Захід відвідали представники дипломатичного корпусу, Почесні консули, акредитовані в м. Тіхуана та м. Сан-Дієго, представники української громади штату Нижня Каліфорнія, міст Сан-Дієго, Сан-Франциско та Лос-Анджелесу.

Велику зацікавленість у гостей свята викликала фотоекспозиція, присвячена вітчизняній культурі та традиціям, історичним датам та подіями, видатними діячами української історії та культури.

У концертній програмі Фестивалю взяли участь ансамблі українського народного танцю “Просвіта” та фольклорного балету м. Росаріто, а також відбулось захоплююче козацьке кінне шоу.

Крім того присутні мали можливість скуштувати традиційні страви української кухні.

У ході заходу до присутніх з промовою звернулися Посол України в Мексиці Руслан Спірін та Почесний консул України в м.Тіхуана Педро Рамірес Кампусано. У своєму виступі Посол України високо оцінив важливе значення національної культури у вихованні майбутніх поколінь, подякував усім, хто долучився до проведення цього масштабного мистецького заходу, а також за солідарність з Україною у ці складні часи російської агресії.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация