Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

В Одесі привітали лауреатів Social Project Awards

В Одесі привітали лауреатів Social Project Awards

9 грудня 2017 року в Одесі відбулась церемонія нагородження переможців конкурсі в сфері соціальних проектів і соціальних інноваційSocial Project Awards.

Участь у заході взяли представники влади, бізнесу, громадські діячі та активна молодь із усієї України.

Social Project Awards – це перша премія в сфері соціальних проектів України, організована журналом "PROactive"у партнерстві з Мiнiстерством молоді та спорту України,Посольством Фінляндії в Україні.

Конкурс проходив під девізом "Кращим проектам — визнання і нагорода, зростаючим — підтримка і натхнення, усім бажаючим — майданчик для обміну досвідом, знайомств та пошуку однодумців!".

Загалом на Social Project Awards було подано понад 500 проектів. До фінальної частини, шляхом голосування в соціальних мережах та експертного відбору, було допущено по 10 проектів у 10 номінаціях, кращих з яких обрало журі в складі представників влади, бізнесу, відомих громадських діячів, журналістів.

Від Міністерства молоді та спорту учасників заходу та переможців конкурсу привітала начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Марія Карчевич. Вона наголосила на важливості популяризації соціальних проектів і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни.

Переможцями Social Project Awards стали такі проекти:

у номінації "Технології та інновації":

1 місце – "Відкритий бюджет"; 2 місце – " Smart – місто"; 3 місце – "Pinky Solutions";

у номінації "Розвиток територій":

1 місце – "Стрий місто магнолій"; 2 місце – "Моє місто"; 3 місце – "Хліб життя в прифронтовій Маріїнці";

у номінації "Забезпечення рівних можливостей":

1 місце – "Херсон — територія вільна від насильства"; 2 місце – "Олені Святого Миколая"; 3 місце – "Том Сойєр FEST";

у номінації "Екологія":

1 місце – "Recycle Map"; 2 місце – "Україна без сміття"; 3 місце – "Збір та перевикористання речей";

у номінації "Волонтерство":

1 місце – "Юридична сотня"; 2 місце – "Творча Криївка для бійця"; 3 місце – "MotoHelp";

у номінації "Освіта":

1 місце – "Літні школи блогерів та громадських журналістів в Україні"; 2 місце – "ДНК Покровська: в мені історія країни"; 3 місце – Школа громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання "Агенти змін";

у номінації "Культура":

1 місце – "Театр біля мікрофону"; 2 місце – "Щастя з доставкою"; 3 місце – Львівський жіночий літературний клуб;

у номінації "Медицина":

1 місце – "Cancel-R"; 2 місце – Центр для онкохворих дітей "Дача"; 3 місце – Паліативнa програма фонду "Таблеточки";

у номінації "Урбаністика":

1 місце – "#УрбанПростір"; 2 місце – "Поезія стін"; 3 місце – Освітній курс-інтенсив з урбаністики Terrain Vague;

у номінації "Спорт":

1 місце – інклюзивний дитячий табір "Відчуй"; 2 місце – "Sport Music Fest!"; 3 місце – "Ярмарок спорту".


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация