Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Українці Ірина Ромалданова та Михайло Шелест — бронзові призери ЧЄ з тхеквондо ВТФ

З 7 по 9 грудня столиця Болгарії приймала континентальну першість з тхеквондо ВТФ в олімпійських вагових категоріях. За підсумками чемпіонату в медальній скарбничці української збірної дві бронзові нагороди.

Так, на третю сходинку п'єдесталу у ваговій категорії до 49 кг піднялася Ірина Ромалданова. На шляху до нагороди наша співвітчизниця здобула перемогу над російською спортсменкою Анастасією Анонхіною та швейцаркою Тетяною Міколлі. Лиш у півфінальному поєдинку Ірина поступилася німкені Елі Айдін.

Бронзовим призером змагань серед спортсменів вагової категорії понад 87 кг став Михайло Шелест. Українець здолав представника Сербії Драско Йованова та російського спортсмена Рафаіла Аюкаєва. У боротьбі за вихід до 1/2 змагань Михайло поступився тхеквондисту з Македонії - Дену Георгієвські.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими нагородами та бажаємо подальших здобутків!