Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Ігор Жданов: Вітаю рішення МОК, та вважаю його справедливим

Ігор Жданов: Вітаю рішення МОК, та вважаю його справедливим

Міжнародний олімпійський комітет призупинив членство Олімпійського комітету Росії в організації і відсторонив збірну РФ від участі у зимових Іграх-2018, які пройдуть у Пхьончхані (Республіка Корея).

У рішенні зазначено, що окремі "чисті" - не помічені у вживанні допінгу - російські спортсмени можуть виступати на Олімпіаді лише у нейтральному статусі, без національної форми російської збірної, без прапора і виконання гімну Росії на п'єдесталі пошани.

Жоден з членів олімпійської збірної Росії на Олімпійських зимових іграх-2014, які потрапили в список з порушеннями антидопінгових правил, не може бути включений до складу учасників Ігор-2018.

Також Олімпійський комітет Росії повинен відшкодувати МОК витрати в розмірі $15 млн, які організація витратила на розслідування допінгових порушень російською стороною.

"Вітаю жорстке рішення МОК, вважаю його справедливим покаранням Росії, яка на державний потік поставила вживання допінгу та прикриття цієї антиспортивної діяльності", - наголосив Ігор Жданов.

Він наголосив, що особливо цинічними та аморальними слід вважати дії російської влади, що займалася не лише підміною брудних проб власних спорстменів, але й намагалася зіпсувати допінг-проби чесних конкурентів:

"Національній збірній Росії, ОКР, спортивним функціонерам РФ, які згвалтували олімпійські цінності - не місце на Олімпійських іграх. Усім їм показали червону картку. Це добрий сигнал, що свідчить про реальний процес очищення міжнародного спорту та олімпійського руху від зловживань".


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация