Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

В Палаті Депутатів Конгресу Мексики відкрито експозицію присвячену 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років Україні

В Палаті Депутатів Конгресу Мексики відкрито експозицію присвячену 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років Україні

5 грудня ц.р. у приміщенні Палати депутатів Конгресу Мексики відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», присвяченої 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. На заході, організованому Посольством України в Мексиці спільно з парламентською групою дружби Мексика-Україна, були присутні депутати Національного конгресу, представники дипломатичного корпусу, української громади та ЗМІ.

Виступаючи перед присутніми, Посол України Руслан Спірін висловив вдячність мексиканським парламентарям за ухвалення у 2008 році декларації про визнання Голодомору актом геноциду українського народу.

У свою чергу, заступник Голови Групи дружби Мексика -Україна у Палаті депутатів Сантьяго Торребланка висловив солідарність та підтримку українського народу, підкресливши важливість донесення історичної правди про жахливі події минулого, аби не допустити їх повторення у майбутньому.

Фотоекспозиція «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», надана Посольству Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору», буде виставлена в приміщенні Палати депутатів Мексики до 8 грудня ц.р.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация