Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Посол України обговорив питання захисту українських громадян в Іраку

Посол України обговорив питання захисту українських громадян в Іраку

19 жовтня ц.р. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Ірак В.Недопас та Другий секретар з консульських питань Посольства О.Березін обговорили з директором Консульського департаменту МЗС Іраку Х.Хусейном питання, що стосуються захисту прав та інтересів громадян України на території Іраку.

Зокрема, до іракської сторони були детально доведені факти і докази вчинення громадянами Іраку протиправних дій по відношенню до української громадянки Ю.Стрільчук, яка стала жертвою сімейного насилля в цій країні, та невиправданого зволікання правоохоронних органів Іраку з реагуванням на такі дії. У відповідній дипломатичній ноті Посольство, серед іншого, висловило прохання забезпечити належне розслідування цього випадку, поінформувати про його результати та вжити передбачених іракським законодавством заходів до осіб, провина яких буде доведена судом.

Також були обговорені подальші дії Посольства та МЗС Іраку з метою поглиблення двостороннього співробітництва в консульській сфері та покращення консульського обслуговування громадян наших держав.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация