Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Відзначення 60-ої річниці IV загальноосвітнього ліцею в м. Легніца

Відзначення 60-ої річниці IV загальноосвітнього ліцею в м. Легніца

Відзначення 60-ої річниці IV загальноосвітнього ліцею в м. Легніца

07 жовтня ц.р. Генеральний консул України в Кракові О.С.Мандюк взяв участь в урочистому святкуванні 60-тої річниці IV загальноосвітнього ліцею, що входить до складу комплексу загальноосвітніх шкіл ім.Богдана-Ігоря Антонича в м.Легніца.

Після виконання державних гімнів України та Польщі українськими учнями, що навчаються в ліцеї, було представлено святковий концерт з виконанням народних танців та театральних постановок, а також декламуванням віршів українських авторів. Під час відзначення ювілею, заступник міністра освіти і науки України П.Хобзей та Генеральний консул України в Кракові О.Мандюк, вручили нагороди міносвіти для керівництва та прихильників ліцею.

На заході були присутні та виступили з вітальними словами: заступник міністра освіти і науки П.Хобзей, єпископ Вроцлавсько-Ґданський УГКЦ В.Ющак, Радник-посланник В.Зварич, Генеральний консул О.Мандюк, Голова об’єднання українців у Польщі П.Тима, Архієпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський УГКЦ І.Мартиняк та мер міста Легніци Т.Кшаковський.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация