Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Від енергетики до робототехніки – КМУ деталізував пріоритети інноваційної діяльності на 2017-2021 роки

Від енергетики до робототехніки – КМУ деталізував пріоритети інноваційної діяльності на 2017-2021 роки

Уряд деталізував 8 середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки. Відповідну постанову – про визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності галузевого рівня на 2017-2021 роки – було прийнято на засіданні Кабміну сьогодні, 18 жовтня 2017 року.«Цим переліком галузевих пріоритетів ми деталізуємо середньострокові пріоритетні напрямки інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки. Це дасть можливість центральним органам виконавчої влади спрямувати фінансові ресурси саме на ті напрямки, що забезпечать інноваційний розвиток економіки», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.Зокрема, постановою було уточнено такі напрямки:


Освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії.
Освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування, озброєння та військової техніки.
Освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з’єднання, створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій.
Технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу.
Впровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики.
Широке застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього природного середовища.
Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки.

З деталізованим списком середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності галузевого рівня на 2017-2021 роки можна ознайомитися тут.Нагадуємо, що середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки було затверджено постановою КМУ від 28 грудня 2016 р. № 1056.   


Повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация