Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

У Мінмолодьспорту відбулась зустріч із активною молоддю Умані

У Мінмолодьспорту відбулась зустріч із активною молоддю Умані

10 жовтня 2017 року відбулася зустріч представників Міністерства молоді та спорту України з активною молоддю Умані.

У зустрічі взяли участь державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов, керівництво департаменту молодіжної політики та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся Олег Немчінов та наголосив про вагому роль молоді з активною громадянською позицією у розбудові спроможної незалежної держави.

Також під час зустрічі було обговорено питання про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка, Україно-Польські та Україно-Литовські обміни молоддю, присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, призначення грантів Президента України для підтримки обдарованої молоді, а також створення доступної молодіжної інфраструктури у населених пунктах України.

У ході проведення зустрічі учасники отримали необхідну інформацію, обмінялись думками стосовно подальшої роботи у напрямі розвитку молодіжної політики на Черкащині.


Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Комментарии

Информация