Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Відзначення 26-ї річниці Незалежності України у Варшаві: виставки, презентації, перформенси, концерт НАОНІ і "Баламутів". Запрошуємо!

Відзначення 26-ї річниці Незалежності України у Варшаві: виставки, презентації, перформенси, концерт НАОНІ і "Баламутів". Запрошуємо!
З нагоди 26-ї річниці Незалежності України Посольство України в Польщі традиційно організовує низку заходів. Так, 24 серпня запрошуємо усіх українців на спільну молитву за Україну до церкви св. Івана Листвичника на Вольському православному кладовищі (о 16:00, ul. Wolska 138/140), а також на спільну молитву до церкви Успення Пресвятої Богородиці на вул. Мьодовій (о 18:00, ul. Miodowa,16). З 1 по 29 вересня у рамках заходів, приурочених до Дня Незалежності України, у Центральному парку Варшави «Королівські Лазєнки» експонуватиметься великоформатна фотовиставка «Щирі 2017», яка презентуватиме колорит та різноманіття національних костюмів з різних регіонів України (офіційне відкриття 4 вересня о 14:00 в Галерії Пленеровій/Galerija Plenerowa зі сторони Агриколи). Культурно-мистецький захід та офіційне прийняття відбудеться 4 вересня у приміщенні Варшавської філармонії. Для гостей святкування виступить Національний академічний оркестр народних інструментів України, який найбільш відомий за кордом після виступу на сцені «Євробачення» разом із гуртом ONUKA у Києві ц.р. Також 4 вересня ц.р. у приміщенні філармонії буде розгорнуто дві масштабні виставки – вишиваних гобеленів української майстрині Олесі Теліженко та традиційних українських строїв, відтворених українськими майстернями "Шляхетний Одяг", "Ладосвіт", "Аденчик-Баденчик". 9 вересня ц.р., у рамках свята Варшавської вулиці Зомбковської/ Swieto ulicy Zabkowskiej Посольство презентуватиме перфоменс гончарства, виставку традиційних українських строїв, традиційну українську кухню. Перед гостями свята також виступить український фольк-гурт «Баламути» - професійні музиканти та любителі традиційної музики, мають у своєму репертуарі традиційні танці та музику Західної, Північної та Центральної України. Щиро запрошуємо разом з нами відсвяткувати 26-у річницю Незалежності України! Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Комментарии

Информация