Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Щорічний українсько-молдовський фестиваль мистецтв "Plai Natal - Рідний Край"- 2017

Щорічний українсько-молдовський фестиваль мистецтв  "Plai Natal - Рідний Край"- 2017
03-14 червня в Кишиневі відбувся XIII-ий щорічний українсько-молдовський фестиваль мистецтв "Plai Natal - Рідний Край" під девізом: «Через культуру до миру, процвітання, гармонії і злагоди» за участю співаків, акторів, творчих колективів з числа представників українських та інших етнокультурних організацій Республіки Молдова.
Щорічний українсько-молдовський фестиваль мистецтв  "Plai Natal - Рідний Край"- 2017
Зазначений фестиваль організований Громадською асоціацією "Квітучий край" за підтримки Посольства України в Республіці Молдова, Міністерства культури Республіки Молдова, Бюро міжетнічних відносин Республіки Молдова та у партнерстві з Національною компанією ,,Телерадіо Молдова”.
Щорічний українсько-молдовський фестиваль мистецтв  "Plai Natal - Рідний Край"- 2017
14 червня в Будинку Національностей м.Кишинева відбулося відкриття виставки народних майстрів ,,Різноманіття спадщини” та заключний концерт фестивалю "Міжкультурний діалог" за участю професійних творчих колективів, у тому числі дитячих, з усіх районів Республіки Молдова. Проведення вже 13-й рік поспіль Фестивалю, телевізійна трансляція якого відбудеться на каналі "Молдова 1" у липні ц.р., має важливе значення для збереження української культури, традицій, забезпечення присутності українського фактору в культурно- гуманітарному та інформаційному просторі Республіки Молдова, в ознайомлення представників різних етнічних груп молдовського суспільства з творчістю українських музичних і танцювальних колективів, художників, народних майстрів. Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua

Комментарии

Информация