загрузка...

Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Ілля Кваша та Олег Колодій вибороли для України десяту медаль ЧЄ зі стрибків у воду

Десяту нагороду чемпіонату Європи-2017 зі стрибків у воду до медальної скарбнички національної збірної здобули Ілля Кваша та Олег Колодій.Український дует піднявся на другу сходинку п'єдесталу у синхронних стрибках з триметрового трампліна. Срібний результат "синьо-жовтих" 426,96 білів.Сьогодні був розіграний комплект нагород і в жіночих стрибках з метрового трамліна. Україну у цьому виді програми представляла Ганна Письменська. За підсумками п'яти стрибків, наша співвітчизниця увійшла до четвірки найсильніших, набравши в сумі 262,65 бали.Із черговим здобутком спортсменів привітав Міністр Ігор Жданов:"Вітаю і дякую за вашу самовіддану боротьбу в ім'я України! Наша збірна вже має на своєму рахунку 10 медалей. Українські стрибуни у воду перевершили свій результат, продемонстрований на Євро-2016. Це великий успіх!", - наголосив Міністр.Отже, наразі в активі національної команди три золота, чотири срібла та три бронзи.Завтра, в фінальний день першості пройдуть змагання за два останні комплекти нагород. Вболіваймо за українську збірну разом!