Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Міністр Ігор Жданов відкрив чемпіонат Європи з боксу

Міністр Ігор Жданов відкрив чемпіонат Європи з боксу
16 червня в харківському спорткомплексі «Локомотив» офіційно розпочався чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків. 234 спортсмени з 39 країн нашого континенту будуть боротися за звання найсильнішого боксера.Участь в урочистому старті турніру взяв Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Він привітав гостей та учасників змагань початком великого спортивного свята.«Нещодавно у Києві завершився чемпіонат світу з хокею, увесь тиждень країна спостерігає за чудовим чемпіонатом Європи зі стрибків у воду. А тепер ми відкрили чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків - 2017. Вперше в Україні! Пишаймося тим, що наша держава приймає такі престижні міжнародні змагання. Бажаю усім учасникам змагань яскравих перемог, здобутих у чесній боротьбі. А усім шанувальникам боксу та вболівальникам - гарного шоу та спортивного свята», наголосив Міністр під час церемонії відкриття.
Міністр Ігор Жданов відкрив чемпіонат Європи з боксу
За словами Ігоря Жданова те, що великий олімпійський спорт повертається в Україну - це результат активної співпраці Мінмолодьспорту, спортивних федерацій, НОК України.«Велика заслуга у цьому наших спортсменів і тренерів, бо вони своїми перемогами завойовують авторитет для країни у світовому спортивному русі. Вболіваємо за наших боксерів та Україну!», підкреслив він.Нашу державу на ринзі представлятимуть: Назар Куротчин (49 кг), Дмитро Замотаєв (52 кг), Микола Буценко (56 кг), Юрій Шестак (60 кг), Мгер Оганісян (64 кг), Євген Барабанов (69 кг), Олександр Хижняк (75 кг), Володимир Скрипка (81 кг), Рамазан Муслімов (91 кг), Віктор Вихрист (+91 кг).
Міністр Ігор Жданов відкрив чемпіонат Європи з боксу
Найпрестижніші змагання Старого світу з боксу триватимуть до 25 червня. За їх результатами буде визначено вісім кращих бійців в кожній з 10 категорій,які отримають перепустки на турнір світової першості 2017, що наприкінці літа стартує в Гамбурзі.
Міністр Ігор Жданов відкрив чемпіонат Європи з боксу
Повідомляє сайт Мiнiстерства молоді та спорту України www.dsmsu.gov.ua

Похожие новости

Комментарии

Информация