загрузка...

Новость из категории: ОФИЦИАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

П’ятий день ЧЄ зі стрибків у воду приніс українській збірній дві нові нагороди

У столиці триває чемпіонат Європи зі стрибків уводу, де спортсмени української збірної продовжують здобувати нові нагороди. П’ятий день змагань приніс до командного активу срібло та бронзу.На другу сходинку п’єдесталу у стрибках з триметрового трампліну з результатом 484,3 балли піднявся Ілля Кваша. Це друга медаль домашнього чемпіонату в активі бронзового призера олімпіади в Пекіні. Нагадаємо, в середу Кваша здобув титул чемпіона Європи в стрибках з метрового трампліну.Вслід за новоспеченим чемпіоном трійку призерів замкнув ще один наш співвітчизник - Олег Колодій, який обійшов у вирішальному стрибку французького спортсмена Метью Росетта з результатом 470,30.Міністр молоді та спорту привітав спортсменів із здобутими нагородами та побажав подальших перемог.«Це була гідна боротьба і добрий результат.Україна залишається беззаперечним лідером європейської першості у командному заліку. Наші - найкращі!!», -підкреслив Міністр.