Новость из категории: Экономика

У Вінниці провели першу в 2018 році Раду з просування експорту

Сьогодні, 13 січня, у Вінниці відбулося перше в 2018 році засідання Ради з просування експорту під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської. У рамках “Експортного дня” Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту також провели у місті освітній семінар для експортерів.

“Експорт робиться в регіонах, тому ми тут, готові відповісти на усі ваші питання та навчити вас експортному маркетингу, продажам та інструментам розвитку експорту, бо експорт - це можливість заробити для себе і для країни”, - звернулася Наталія Микольська під час засідання до представників вінницького бізнесу.

За її словами, важливим є те, що багато експортерів співпрацюють з Міністерством та Офісом з просування експорту, використовують механізми підтримки та розвитку експорту, зміцнюють свої позиції на існуючих та виходять на нові ринки.

За 11 місяців 2017 року експорт товарів з Вінниччини склав $1,1 млрд і зріс на 31,4% у порівнянні з 11 місяцями 2016 року. Цей регіон є одним з лідерів-експортерів в галузі АПК.

Інфографіка щодо експорту Вінницької області: bit.ly/2BXnUHV.

Довідково

Офіс з просування експорту є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, який допомагає українським експортерам у виході на іноземні ринки шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Засідання Ради з просування експорту координуються B2G платформою Офісу, яка має на меті налагодження ефективного діалогу між бізнесом та владою, зокрема, через проведення регіональних й галузевих зустрічей. За 2017 рік було організовано 21 B2G зустріч, 8 з яких відбулись у регіонах, за участі представників Мінекономрозвитку та інших ЦОВВ та органів місцевого самоврядування.

Повідомляє Прес-служба Мінекономрозвитку

Похожие новости

Комментарии

Информация