Новость из категории: Экономика

Мінекономрозвитку надало офіційні рекомендації для оформлення банківських гарантій для учасників публічних закупівель

Мінекономрозвитку за участі Українського національного комітету Міжнародної торгової палати підготувало спеціальні рекомендації з оформлення документів банківської гарантії для учасників публічних закупівель.

Банківська гарантія - це зобов'язання банку виплатити замовнику певну суму коштів, у випадку, якщо учасник не зміг виконати взяті на себе зобов’язання перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції.

Вимоги до оформлення гарантії є прозорими та доступними для всіх, але зустрічаються випадки, коли неточності або суттєві недоліки позбавляють замовника права нею скористатися у разі настання гарантійного випадку.

Наразі у разі настання гарантійного випадку банк-гарант часто відмовляв у виплаті, посилаючись на умови вказані в договорі між банком та учасником процедури закупівлі. Попри те, що гарантія є невідкличною та безумовною, бенефіціар втрачає можливість отримати виплату. І такі випадки не є поодинокими.

Щоб допомогти замовникам і постачальникам уникнути непорозумінь щодо банківських гарантій, Мінекономрозвитку розробило рекомендації, як правильно оформлювати договір про банківську гарантію. В одній презентації зібрано відповіді на головні запитання щодо оформлення договорів на отримання банківської гарантії, а також приклади головних помилок, які допускають учасники при заповненні документів: http://bit.ly/2FGRz6F.

Повідомляє Прес-служба Мінекономрозвитку

Похожие новости

Комментарии

Информация