Новость из категории: Экономика

Мінекономрозвитку працює над підвищенням кваліфікації підприємців

1 грудня 2017 року в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України пройшло десяте Українсько-німецьке засідання з питань співробітництва у рамках Програми підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України. Головував на ньому Державний секретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев, участь також взяли представники Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини, посольства ФРН в Україні, Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) та їхні партнерських платформ.

Програма щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України є складовою Програми Федерального міністерства економіки і енергетики для управлінських кадрів “Fit for Partnership with Germany”. Програма реалізується Мінекономрозвитку спільно з Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини і діятиме до кінця 2019 року.

Керівник Програми Гідо Райнш у своєму виступі зазначив, що у Німеччині Програма “Fit for Partnership with Germany” увійшла до п’ятірки найкращих міжнародних програм сприяння малому та середньому бізнесу – разом із програмами Horizon 2020, COSME, Eurostars та USAID.

За результатами засідання Україна та Німеччина домовилися надалі розвивати Програму, широко інформувати підприємницькі кола України про можливість участі в Програмі і надавати консультації щодо розвитку підприємництва як випускникам Програми, так і в цілому для підприємців у сфері експорту, кооперації та інше.

Повідомляє Прес-служба Мінекономрозвитку

Похожие новости

Комментарии

Информация