Новость из категории: Экономика

Мінекономрозвитку шукає керівника для “Укрхімтрансаміаку”

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відкрило прийом документів для участі в конкурсі на посаду керівника державного підприємства «Укрхімтрансаміак» – одного із найбільших транспортувальників аміаку в СНД. Підприємство здійснює послуги щодо транзиту аміаку через територію України трубопровідним транспортом, оптову торгівлю, посередництво в торгівлі хімічною продукцією, паливом тощо.

Ключові обов’язки директора підприємства:комплексне оперативне управління діяльністю підприємства з метою забезпечення досягнення цільових операційних і фінансових показників;представництво інтересів підприємства і налагодження конструктивних робочих відносин з усіма групами стейкхолдерів;впровадження та управління проектами удосконалення бізнес-процесів, організаційних та операційних процесів;розроблення та впровадження заходів щодо захисту навколишнього середовища відповідно до міжнародних стандартів.

До участі в конкурсі запрошуються професіонали, що відповідають таким критеріям:вища освіта, зокрема в галузі знань «Менеджмент», «Економіка», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Фінанси, банківська справа та страхування»;досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років в великих промислових, або міжнародних компаніях в Україні, або у ролі партнера в інвестиційній або міжнародній консалтинговій компанії;володіння принципами бюджетування та стратегічного планування;досвід антикризового управління компаніями та вирішення масштабних проблем.

Документи для участі у конкурсному відборі необхідно подати до 29 грудня 2017 року.

Детально про умови конкурсу та необхідні документи: http://bit.ly/2gGCqHl

Адреса електронної пошти, за якою надсилаються заяви про участь у конкурсного відборі: otopchiev@me.gov.ua, danchyk@me.gov.ua.

Повідомляє Прес-служба Мінекономрозвитку

Похожие новости

Комментарии

Информация