Новость из категории: Экономика

Степан Кубів підпише Рамкову програму партнерства між Україною та ООН до 2022

Сьогодні, 18 жовтня, Кабінет Міністрів ухвалив рішення підписати Рамкову програму партнерства між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй на 2018 – 2022 роки (з доопрацюванням тексту програми протягом трьох днів) та надав повноваження на підписання Першому віце-прем’єр-міністру - Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву.

Ця рамкова програма передбачає підписання нового стратегічного документа на 5 років (до 2022 року) для подальшого фінансування установами, фондами та програмами системи Організації Об’єднаних Націй (ООН). Допомога ООН надаватиметься за чотирма напрямами партнерства: 1) стале економічне зростання, навколишнє середовище і зайнятість; 2) рівний доступ до якісних та інклюзивних послуг і соціального захисту; 3) демократичне врядування, верховенство права і громадська участь; 4) безпека громадян, соціальна єдність і відновлення з особливим акцентом на Сході.

Орієнтовний обсяг ресурсів, які передбачається залучити на реалізацію Рамкової програми ООН в Україні, становить $675 млн 579 тис на період 2018 – 2022 років.

Підписання угоди має відбутись під час тижня ООН, присвяченого Дню ООН, що відзначається 24 жовтня 2017 року, а також з огляду на відзначення цього року 25 річниці ООН в Україні.

Повідомляє Прес-служба Мінекономрозвитку

Похожие новости

Комментарии

Информация